Vyber si z množstva mangy v smartphone, úplne zdarma a legálne

Nevieš kde zohnať ďalšiu mangu? Chcel by si mať nejakú stále pri sebe? Naviac zdarma a úplne legálne? Pokiaľ ti nerobí problém angličtina, máme pre teba elegantné riešenie, ktoré zatiaľ možno nepoznáš.

Tým riešením je appka MANGA Plus. Je to oficiálna aplikácia spoločnosti Viz Media. Tá je vydavateľom niektorých z najpopulárnejších máng súčasnosti ako One Piece, My Hero Academia, The Promised Neverland, Hunter X Hunter, Black Clover, Boruto, Demon Slayer, Dr. Stone, Dragon Ball Super a Jujutsu Kaise.

Vychutnaj si najnovšie kapitoly hneď po ich oficiálnom zverejnení. Ak chceš začať používať Manga Plus, nemusíš sa ani registrovať alebo mať používateľský účet. Stačí si appku nainštalovať a jednoducho sa pustiť do mangu, ktorú si vyberieš. Môžeš sa k niektorej známej preklikať hneď na hlavnej karte. Na karte každej mangy stačí kliknúť na kapitolu, ktorú si chceš prečítať.

Výhodné hlavne v prípade nových titulov

Je tu však jeden háčik. Je dôležité mať na pamäti, že zadarmo si môžeš prečítať iba prvé tri a posledné tri kapitoli každej série. Platí to pre všetky aktívne mangy. V prípade najnovších máng, ktoré práve vychádzajú je to vlastne celkom fajn. Každú novú kapitolu, ktorá pribudne si tak vlastne môžeš prečítať bez nutnosti platiť. Je to stále lepšie ako nič :). Okrem toho, že si vďaka Shonen Jump môžeš vychutnať populárne, najnovšie, stále vychádzajúce mangy, nájdeš v appke aj veľa vysoko kvalitných hotových kolekcií.

Hovoríme o mangách kalibru Naruto, Bleach, Tokyo Ghoul, Bakuman, alebo Death Note. Platí pri nich už spomínané obmedzenie – prvé tri kapitoly zadarmo. Shonen Jump je vynikajúca aplikácia na čítanie mangy, ktorá je pre skalných fanúšikov povinným inventárom. Na rozdiel od mnohých iných podobných aplikácií má táto navyše oficiálne licencie a je úplne legálna. Podobná super aplikácia je Shonen Jump. Je to oficiálna aplikácia spoločnosti Viz Media, ktorá tiež obsahuje množstvo mangy a má v Google Play ešte vyššie hodnotenie. V našej geografickej lokalite však zatiaľ nieje dostupná. Tak inštaluj a užívaj. 🙂

Zdieľam? :)